Rozszerzenie współpracy z PIERCE A.B.

Posted by Jakub Ślęczka
Category:

W ostatnich miesiącach stopniowo, ale zdecydowanie zwiększa się nasza udana współpraca ze szwedzką firmą PIERCE A.B. Nasze regularne transporty prowadzone do Szczecina przybrały nie tylko na ilości, ale również na odległości – bieżące destynacje to już nie tylko Szwecja, Francja, Holandia, Belgia, czy Wielka Brytania, ale również słoneczne Włochy, czy atrakcyjne widokowo rejony bawarskie Niemiec. Tematyka Automotive od zawsze stanowi dla nas podstawę specyfiki wożonych towarów, tym razem przewożone dobra są również pokrewnego pochodzenia.

Zainteresowanie sportem motorowym u dzisiejszych konsumentów jest obecnie bardzo popularne. Tym samym liczne dostawy do KTM: opony kolcowane, oleje, tarcze hamulcowe, łańcuchy i materiały kompozytowe produkowane w całej Europie trafiają do magazynów dystrybucyjnych PDC, a stamtąd do producenta czołowych motocykli crossowych. Naszym zadaniem jest zapewnienie stabilnej i regularnej linii dostaw na magazyny w Szczecinie.

Okres letni sprzyja niewątpliwie zwiększonym zakupom części zamiennych, obsługowych i płynów wewnętrznych chłodzenia oraz smarowania. Liczymy zatem na aktywny czas działania!

beztytulu-pdc

?
?