Od małej rodzinnej firmy do lidera w Małopolsce

Firma PIWOWARCZYK Sp. z o.o. to kompania z licznymi tradycjami, której zakorzenienie w transporcie sięga końca lat 80-tych ubiegłego wieku. Przemiany w Polsce niosły również zmiany w strukturze i charakterystyce spółki realizującej transport regionalny rodzinnymi siłami. Okres największych zmian to moment wejścia naszego kraju w strukturę Unii Europejskiej w 2004 roku. W krótkim czasie po nastąpiła fuzja dwóch firm siostrzanych i w 2010 zarejestrowana została forma sp. z o.o. pod pierwotną nazwą, która zawsze nawiązuje do rodzinnych tradycji.

PIWOWARCZYK Sp. z o.o. to ogromny skok, jaki nastąpił w rozwoju pomiędzy 2014 a 2016 rokiem. Firma rozwinęła wówczas stan ilościowy swego taboru z 20 ciągników i 25 naczep do obecnego stanu 120 ciągników i 150 naczep. Oprócz ilości, znacząco zmienił się też stan samochodów, których obecnie standardem jest emisja spalin Euro 6, a czas obsługi jest równy okresowi leasingu maszyn. Skomputeryzowanie biura, rozwinięcie sieci klientów, a także zwiększenie kadry spowodowało rozrost firmy. W przeciągu 2 lat firma opanowała kilka znaczących kontraktów, dzięki którym białe TIRy opisane dyskretnie PIWOWARCZYK Sp. z o.o. i srebrzyste naczepy wpisały się na stałe w krajobrazy krajów takich jak: Wielka Brytania, Hiszpania, Holandia, Belgia i Niemcy.

Naszą wysoką formę i jakość obsługi doceniono w rozlicznych konkursach, m. in. Forbes, Gazele Biznesu, Diamenty Małopolski, Gepardy Biznesu.

Jesteśmy zrzeszeni w ramach procedur weryfikacji finansowej KRD, oraz niezależnej i niepublicznej sieci weryfikacji kontrahentów handlowych COFACE (Compagnie Française d’Assurance pour le Commerce Extérieur).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

TRANSPORT TO NASZA PASJA!

Tomasz Piwowarczyk,
prezes PIWOWARCZYK Sp. z o.o.

Nasi partnerzy

?
?