Stabilna i długoterminowa współpraca

Transport przez duże „T” to nie tylko przewożenie towarów, lub zapewnienie podstawienia jednostek własnych do odbiorców. Dla pełnego wymiaru branży transportu, spedycji i logistyki, niewyobrażalne jest postrzeganie wybiórcze bądź pominięcie ostatniego z członów. Logistyka to dla nas istotny element współpracy. Jesteśmy elastyczni i zdajemy sobie sprawę z konieczności zmian, jakie zachodzą niezwykle często i jakie generują potrzebę magazynowania i przeładowywania towarów nam powierzonych. Do dyspozycji mamy 2 rozległe magazyny, rampę, wózki widłowe. Oferujemy usługę magazynowania w atrakcyjnych cenach na terenie Katowic. Nasza przestrzeń to pewność, 24h obsługa i opieka nad Państwa towarem. Elastyczność pracy to dla nas podstawa!

Magazynowanie

Magazynowanie to obecnie podstawa nowoczesnej logistyki przestrzennej. Mało kto z dystrybutorów produktów finalnych może i chce pozwolić sobie na posiadanie rozległych i niefunkcjonalnych przestrzeni magazynowych, woląc oddać to zadanie w ręce podmiotów specjalizujących się zapewnianiu bezpiecznej, nowoczesnej i łatwo dostępnej logistyki przestrzennej. Popularny Warehousing to jedna z płaszczyzn naszej oferty. Magazynowanie, przeładowywanie, piętrowanie towarów - to zadania dla nas.

Specyfika towarów

Wysokie standardy oferowanych usług przez naszą firmę zapewniane są w transporcie ładunków całościowych w branżach automotive, spożywczej, papiernicznej, elektornicznej, przemysłowo-użytkowej oraz przemysłu ciężkiego. Nasze rozległe i długotrwałe doświadczenie pozwala na dostawy just-in-time, dzięki czemu zadowolenie Klienta staje się dla nas największym wynagrodzeniem.

Innowacyjne rozwiązania IT

W trosce o bezpieczeństwo Państwa towarów, a także pełną orientację na położenie i status dostaw zapewniamy całodobowy monitoring taboru. Pełna łączność satelitarna GPS oraz GSM z osobami realizującymi usługi transportowe pozwala Państwu spać spokojnie ze świadomością, że towar jest bezpieczny, a jego dostarczenie nastąpi dokładnie wtedy, gdy to jest wymagane! Dodatkowo wspomagają nas towarzyszące programy obsługi transportu, spedycji i logistyki – SPEED, Autoguard AC2, FINDER czy giełdy transportowe Trans, Timo-Com, Cargopool i Transporeon.

Bezpieczeństwo i pewność

Oddając towar w nasze ręce mogą Państwo być bezpieczni o jego stan, zabezpieczenie w trakcie transportu, jak i pełen nadzór przy jego ładowaniu i rozładowywaniu.

Terminowość

Czas to pieniądz - zarówno dla Państwa, jak i dla nas. Dostawy just-in-time to wizytówka i wyznacznik naszych usług.

24h / 7 dni

Monitoring całodobowy to norma w każdej obecnej firmie transportowej. Jednak my wychodzimy dalej - zapewniamy Państwu bezpośrednią opiekę przez konkretnego spedytora prowadzącego, który ma pełny i stały dostęp do danych realizowanego transportu.

?
?