Profesjonalna obsługa i przepływ informacji 24h/7dni

Długoletnia obecność na rynku transportowym pozwoliła wyrobić naszej firmie znaczącą bazę Klientów krajowych i zagranicznych. Opieka i zarządzanie współpracą z nimi to zadanie dla wysoko wykwalifikowanej grupy ludzi dla których transport to nie tylko praca, lecz także pasja. Obsługa i monitoring 24h/7dni w tygodniu to obecnie norma w przypadku realizowania usług transportowania produktów wprost na linię produkcyjną. Możemy pochwalić się blisko 20 letnim doświadczeniem w dostarczaniu części samochodowych do wiodących marek w całej Europie. Zaufali nam: Ford, Jaguar Land Rover, BMW MINI, Audi, Volkswagen, Seat. Otwarci jesteśmy na dalszą współpracę.

Regiony których nie obsługujemy? Żaden problem – nasza praca to nie tylko obsługa własnego taboru. To również pozyskiwanie kolejnych podwykonawców świadczących usługi na naszych warunkach i reprezentujących wyznawane przez nas wartości. Spedytorzy i dyspozytorzy dopilnują pełnej jakości oferowanego transportu, aby Państwa najbardziej wyszukane wymagania zostały spełnione. Niemożliwe miejsca dostaw stają się możliwe dzięki nam!

Wysokie standardy oferowanych usług przez naszą firmę zapewniane są w transporcie ładunków całościowych w branżach automotive, spożywczej, papiernicznej, elektornicznej, przemysłowo-użytkowej oraz przemysłu ciężkiego. Nasze rozległe i długotrwałe doświadczenie pozwala na dostawy just-in-time, dzięki czemu zadowolenie Klienta staje się dla nas największym wynagrodzeniem.

W destynacjach międzynarodowych - na terenie całej Europy, świadczymy usługi transportu ładunków całopojazdowych (FTL). Transport ładunków częściowych (LTL) oferujemy głównie na trasach: Polska - UK, Polska - Niemcy, Polska - Belgia, Polska - Holandia, Polska - Hiszpania. Natomiast na terenie Polski oferta nasza obejmuje usługi transportu całopojazdowego realizowanego naszym taborem własnym, zaś częściowe ładunki lub drobnica jest realizowana za naszym nadzorem przez podwykonawców.

Magazynowanie to obecnie podstawa nowoczesnej logistyki przestrzennej. Mało kto z dystrybutorów produktów finalnych może i chce pozwolić sobie na posiadanie rozległych i niefunkcjonalnych przestrzeni magazynowych, woląc oddać to zadanie w ręce podmiotów specjalizujących się zapewnianiu bezpiecznej, nowoczesnej i łatwo dostępnej logistyki przestrzennej. Popularny Warehousing to jedna z płaszczyzn naszej oferty. Magazynowanie, przeładowywanie, piętrowanie towarów - to zadania dla nas.

Jesteśmy świadomi rosnącego zapotrzebowania na przeprawy promowe w dobie rozwijającego się transportu w całej Europie. Połączenie z Wielką Brytanią, Szwecją, ale i mniej popularne dotarcie na Sardynię, Sycylię czy Ibizę lub Majorkę jest na wyciągnięcie ręki dzięki naszemu pośrednictwu. Atrakcyjność cen i okresów płatności powoduje, że kolejne firmy transportowe wybierają nas, jako swoich sprzedawców usług promowych.

Jesteś przewoźnikiem? Masz do zaplanowania kilka, kilkanaście aut, a nie chcesz utrzymywać biura ludzi odpowiedzialnych za planning? Czekamy na Ciebie, oferujemy planowanie na trasach krajowych oraz międzynarodowych. Zapewniamy atrakcyjne stawki, pewność prowadzonych ładunków, profesjonalną obsługę naszych ludzi, serwis i paliwo.

Innowacyjne rozwiązania IT

W trosce o bezpieczeństwo Państwa towarów, a także pełną orientację na położenie i status dostaw zapewniamy całodobowy monitoring taboru. Pełna łączność satelitarna GPS oraz GSM z osobami realizującymi usługi transportowe pozwala Państwu spać spokojnie ze świadomością, że towar jest bezpieczny, a jego dostarczenie nastąpi dokładnie wtedy, gdy to jest wymagane!

Bezpieczeństwo i pewność

Oddając towar w nasze ręce mogą Państwo być bezpieczni o jego stan, zabezpieczenie w trakcie transportu, jak i pełen nadzór przy jego ładowaniu i rozładowywaniu.

Terminowość

Czas to pieniądz - zarówno dla Państwa, jak i dla nas. Dostawy just-in-time to wizytówka i wyznacznik naszych usług.

24h / 7 dni

Monitoring całodobowy to norma w każdej obecnej firmie transportowej. Jednak my wychodzimy dalej - zapewniamy Państwu bezpośrednią opiekę przez konkretnego spedytora prowadzącego, który ma pełny i stały dostęp do danych realizowanego transportu.

?
?
Strona używa ciasteczek, pozwól na ich wysyłanie w celu poprawienia wydajności strony.