Profesjonalna obsługa i przepływ informacji 24h/7dni

Długoletnia obecność na rynku transportowym pozwoliła wyrobić naszej firmie znaczącą bazę Klientów krajowych i zagranicznych. Opieka i zarządzanie współpracą z nimi to zadanie dla wysoko wykwalifikowanej grupy ludzi dla których transport to nie tylko praca, lecz także pasja. Obsługa i monitoring 24h/7dni w tygodniu to obecnie norma w przypadku realizowania usług transportowania produktów wprost na linię produkcyjną. Możemy pochwalić się blisko 20 letnim doświadczeniem w dostarczaniu części samochodowych do wiodących marek w całej Europie. Zaufali nam: Ford, Jaguar Land Rover, BMW MINI, Audi, Volkswagen, Seat. Otwarci jesteśmy na dalszą współpracę.

Regiony których nie obsługujemy? Żaden problem – nasza praca to nie tylko obsługa własnego taboru. To również pozyskiwanie kolejnych podwykonawców świadczących usługi na naszych warunkach i reprezentujących wyznawane przez nas wartości. Spedytorzy i dyspozytorzy dopilnują pełnej jakości oferowanego transportu, aby Państwa najbardziej wyszukane wymagania zostały spełnione. Niemożliwe miejsca dostaw stają się możliwe dzięki nam!

Jesteś przewoźnikiem? Masz do zaplanowania kilka, kilkanaście aut, a nie chcesz utrzymywać biura ludzi odpowiedzialnych za planning? Czekamy na Ciebie, oferujemy planowanie na trasach krajowych oraz międzynarodowych. Zapewniamy atrakcyjne stawki, pewność prowadzonych ładunków, profesjonalną obsługę naszych ludzi, serwis i paliwo.

?
?