24h pomoc w przypadku awarii TIRów

Nowoczesny tabor ciągników i naczep to kluczowa kwestia do bezproblemowej realizacji transportu zwłaszcza w wymiarze międzynarodowym. Jednak, sprawny, rozwinięty i bogaty w wiedzę i doświadczenie zawodowe pozwala na bieżącą, szybką i nie zawsze mobilną obsługę bieżącą. Świadczenie napraw dotyczy zarówno pojazdów własnych jak i tych przynależnych podmiotom zewnętrznym. Dysponujemy zarówno własnymi halami naprawczymi jak i pojazdami serwisowymi. Niestraszna zatem jest nam naprawa w trasie, mobilność, szybkość i efektywność – te trzy cechy to klucz do oczekiwanego przez nas serwisu.

Lokalizacja bazy w Katowicach, umożliwia nam szeroki promień działania obejmujący niezwykle szybkie dotarcie do każdego punktu na terenie południowej i centralnej Polski, oraz wschodnich i centralnych Czech.

Macie Państwo zapytanie, lub chcecie wycenić naprawę?

Serwis przy PIWOWARCZYK Sp. z o.o. – oddział Katowice

Możliwość obsługi 24h zapewnia wykwalifikowana i doświadczona kadra mechaników, dla których praca z taborem ciężkim to nie tylko obowiązek ale i pasja.

Kontakty:

Biuro 07:00 – 22:00 – kierownik biura: Grzegorz Piwowarczyk tel. 510 545 744, e-mail: katowice@piwowarczyk.biz.pl

Bezpieczeństwo i pewność

Oddając towar w nasze ręce mogą Państwo być bezpieczni o jego stan, zabezpieczenie w trakcie transportu, jak i pełen nadzór przy jego ładowaniu i rozładowywaniu.

Terminowość

Czas to pieniądz - zarówno dla Państwa, jak i dla nas. Dostawy just-in-time to wizytówka i wyznacznik naszych usług.

24h / 7 dni

Monitoring całodobowy to norma w każdej obecnej firmie transportowej. Jednak my wychodzimy dalej - zapewniamy Państwu bezpośrednią opiekę przez konkretnego spedytora prowadzącego, który ma pełny i stały dostęp do danych realizowanego transportu.

?
?