Transport to nasza pasja!

Specjalizujemy się w transporcie drogowym oraz projektach spedycyjnych, realizowanych na terenie całej Europy, jednakże ze szczególnym uwzględnieniem Anglii, Belgii, Hiszpanii, Holandii i Niemiec. Nasi klienci zyskują gwarancję niezawodności oraz możliwość obniżenia kosztów transportowo-logistycznych dzięki wykorzystaniu przez nas nowoczesnej floty ciągników siodłowych o normach emisji spali Euro 6 oraz naczep typu MEGA o ładowności 100m3, jak również optymalnie planowanym trasom przewozów. Monitoring 24h / 7 dni oraz zuniwersalizowane systemy GSM/GPS, jak i Telematik umożliwiają łatwe i kompleksowe prowadzenie taboru ponad 100 aut przez naszych spedytorów i dyspozytorów. Dodatkowo nasza kadra osób odpowiedzialnych za kierunki jest do usług Klienta w kwestii każdej jednej dostawy, jak i określonej ruty. Dostawy Just-in-Time to kluczowy element naszej oferty wobec rut Automotive – planing rozładunków na konkretne godziny tranzytów liczących przeszło 2000km daje pewność i stabilność współpracy długoterminowej towarów dostarczanych wprost na produkcję.

Specyfika towarów

Wysokie standardy oferowanych usług przez naszą firmę zapewniane są w transporcie ładunków całościowych w branżach automotive, spożywczej, papiernicznej, elektornicznej, przemysłowo-użytkowej oraz przemysłu ciężkiego. Nasze rozległe i długotrwałe doświadczenie pozwala na dostawy just-in-time, dzięki czemu zadowolenie Klienta staje się dla nas największym wynagrodzeniem.

Przeprawy promowe

Jesteśmy świadomi rosnącego zapotrzebowania na przeprawy promowe w dobie rozwijającego się transportu w całej Europie. Połączenie z Wielką Brytanią, Szwecją, ale i mniej popularne dotarcie na Sardynię, Sycylię czy Ibizę lub Majorkę jest na wyciągnięcie ręki dzięki naszemu pośrednictwu. Atrakcyjność cen i okresów płatności powoduje, że kolejne firmy transportowe wybierają nas, jako swoich sprzedawców usług promowych.

Transport i Spedycja

W destynacjach międzynarodowych - na terenie całej Europy, świadczymy usługi transportu ładunków całopojazdowych (FTL). Transport ładunków częściowych (LTL) oferujemy głównie na trasach: Polska - UK, Polska - Niemcy, Polska - Belgia, Polska - Holandia, Polska - Hiszpania. Natomiast na terenie Polski oferta nasza obejmuje usługi transportu całopojazdowego realizowanego naszym taborem własnym, zaś częściowe ładunki lub drobnica jest realizowana za naszym nadzorem przez podwykonawców.

Magazynowanie

Magazynowanie to obecnie podstawa nowoczesnej logistyki przestrzennej. Mało kto z dystrybutorów produktów finalnych może i chce pozwolić sobie na posiadanie rozległych i niefunkcjonalnych przestrzeni magazynowych, woląc oddać to zadanie w ręce podmiotów specjalizujących się zapewnianiu bezpiecznej, nowoczesnej i łatwo dostępnej logistyki przestrzennej. Popularny Warehousing to jedna z płaszczyzn naszej oferty. Magazynowanie, przeładowywanie, piętrowanie towarów - to zadania dla nas.

Mają Państwo więcej pytań lub chcą szczegółowo usłyszeć ofertę?

Innowacyjne rozwiązania IT

W trosce o bezpieczeństwo Państwa towarów, a także pełną orientację na położenie i status dostaw zapewniamy całodobowy monitoring taboru. Pełna łączność satelitarna GPS oraz GSM z osobami realizującymi usługi transportowe pozwala Państwu spać spokojnie ze świadomością, że towar jest bezpieczny, a jego dostarczenie nastąpi dokładnie wtedy, gdy to jest wymagane!

Bezpieczeństwo i pewność

Oddając towar w nasze ręce mogą Państwo być bezpieczni o jego stan, zabezpieczenie w trakcie transportu, jak i pełen nadzór przy jego ładowaniu i rozładowywaniu.

Terminowość

Czas to pieniądz - zarówno dla Państwa, jak i dla nas. Dostawy just-in-time to wizytówka i wyznacznik naszych usług.

24h / 7 dni

Monitoring całodobowy to norma w każdej obecnej firmie transportowej. Jednak my wychodzimy dalej - zapewniamy Państwu bezpośrednią opiekę przez konkretnego spedytora prowadzącego, który ma pełny i stały dostęp do danych realizowanego transportu.

?
?