OSTRY START PO OKRESIE URLOPOWYM

Posted by Jakub Ślęczka
Category:

Corocznie już okres lipca oraz przełomu lipca i sierpnia to czas zmniejszenia ilości wyjazdów i co za tym idzie dostaw. Firmy produkujące komponenty do aut, oraz same fabryki montażowe mają urlopy, co za tym idzie transport automotive w tym okresie przechodzi hibernację.

Czas ten wykorzystują również pracownicy spedycji i logistyki PIWOWARCZYK – zmniejszone lub nawet zawieszone linie dostaw sprzyjają przekazywaniu obowiązków kilku osób nieobecnych na pozostających spedytorów. Jest też czas na konieczne serwisy oraz reparacje, czy zwykły przegląd okresowy taboru.

Wszystko co dobre, szybko się kończy 🙂 Volkswagen, Ford, Jaguar Land Rover, MINI, czy Vauxhall/Opel już ruszają na pełne obroty, w przyszłym tygodniu jeszcze ruszy Renault i będzie komplet. Dodatkowo nasza oferta rozszerzyła się o transport produktów AGD zarówno gotowych, jak i w postaci komponentów. Kierunek niemiecki rośnie w siłę i powoli zajmuje czołowe miejsce w hierarchii realizowanych dostaw.

Zazwyczaj koniec sierpnia to docelowo termin, gdy na bazie Katowice zaczyna brakować taboru, czy i tym razem tak będzie? 🙂

15300710_1187854524601775_556920022_n

?
?