Transport to nasza pasja!

konturowa-mapa-polski

Dajemy szerokie możliwości transportowe na terenie całej Polski. Nasi klienci zyskują gwarancję niezawodności oraz możliwość obniżenia kosztów transportowo-logistycznych dzięki wykorzystaniu nowoczesnej floty ciągników siodłowych o normach emisji spalin Euro 5 i 6 oraz naczep typu MEGA o ładowności 100m3 oraz Standard, jak również optymalnie planowanym trasom przewozów. Specjalizujemy się zwłaszcza w transportach liniowych Małopolska-Śląsk-Małopolska, jednakże nigdy nie odmawiamy również innych destynacji. Dodatkowym aspektem związanym z transportem krajowym jest hurtowa sprzedaż paliwa wraz z możliwością dowozu do Państwa naszymi cysternami.

Wysokie standardy oferowanych usług przez naszą firmę zapewniane są w transporcie ładunków całościowych w branżach automotive, spożywczej, papiernicznej, elektornicznej, przemysłowo-użytkowej oraz przemysłu ciężkiego. Nasze rozległe i długotrwałe doświadczenie pozwala na dostawy just-in-time, dzięki czemu zadowolenie Klienta staje się dla nas największym wynagrodzeniem.

W destynacjach międzynarodowych - na terenie całej Europy, świadczymy usługi transportu ładunków całopojazdowych (FTL). Transport ładunków częściowych (LTL) oferujemy głównie na trasach: Polska - UK, Polska - Niemcy, Polska - Belgia, Polska - Holandia, Polska - Hiszpania. Natomiast na terenie Polski oferta nasza obejmuje usługi transportu całopojazdowego realizowanego naszym taborem własnym, zaś częściowe ładunki lub drobnica jest realizowana za naszym nadzorem przez podwykonawców.

Hurtowa sprzedaż paliwa

Sprzedaż paliw po cenach hurtowych? Żaden problem, co więcej dowieziemy Państwu paliwo do dowolnego miejsca w Polsce własnymi cysternami. Zamawiamy olej napędowy wyłącznie od pewnych i sprawdzonych dystrybucji. Kupno paliwa u nas to zarówno bezpieczeństwo o Państwa sprzęt, jak i najniższa cena. Dzięki stałym kontaktom oferujemy Państwu ceny stałe, pomimo rynkowych wahań.

Magazynowanie

Magazynowanie to obecnie podstawa nowoczesnej logistyki przestrzennej. Mało kto z dystrybutorów produktów finalnych może i chce pozwolić sobie na posiadanie rozległych i niefunkcjonalnych przestrzeni magazynowych, woląc oddać to zadanie w ręce podmiotów specjalizujących się zapewnianiu bezpiecznej, nowoczesnej i łatwo dostępnej logistyki przestrzennej. Popularny Warehousing to jedna z płaszczyzn naszej oferty. Magazynowanie, przeładowywanie, piętrowanie towarów - to zadania dla nas.

Bezpieczeństwo i pewność

Oddając towar w nasze ręce mogą Państwo być bezpieczni o jego stan, zabezpieczenie w trakcie transportu, jak i pełen nadzór przy jego ładowaniu i rozładowywaniu.

Terminowość

Czas to pieniądz - zarówno dla Państwa, jak i dla nas. Dostawy just-in-time to wizytówka i wyznacznik naszych usług.

24h / 7 dni

Monitoring całodobowy to norma w każdej obecnej firmie transportowej. Jednak my wychodzimy dalej - zapewniamy Państwu bezpośrednią opiekę przez konkretnego spedytora prowadzącego, który ma pełny i stały dostęp do danych realizowanego transportu.

?